שאלות נפוצות

אספנו עבורכם שאלות ששאלו אותנו בתחום הטיפולים הכלליים והקוסמטיים

שאלות בנושא טיפולים כלליים

בטיפולים רבים ניתן לבצע הרדמה באופן דיגיטלי, שמאפשר להרדים רק את השיניים המטופלות, ללא הרקמות הרכות הסובבות (שפתיים, לשון). הודות לכך, ניתן לאכול ולשתות מיד לאחר הטיפול, ללא החשש של לנשוך שפה/לשון. לעיתים ההגבלה על אכילה, תהיה עקב שימוש בדבקים או בחומרים שדורשים זמן התקשות של כשעה.

שאלות בנושא טיפולים קוסמטיים

אנו מבצעים ציפויים במקרים בהם רוצים לשפר את צורתה וצבעה של השן. הציפוי יודבק לרוב על שיניים שלא עברו טיפול שורש, על השכבה החיצונית של השן (אמייל) ויאפשר אסתטיקה מייטבית ושמירה על צורה וצבע לאורך זמן (להבדיל מסתימות לבנות שסופחות פיגמנטים). ההכנה של השן תהיה מדודה ושטחית בדרך כלל בטווח של 0.3-0.8 מ״מ. על פי הספרות שרידות מאוד גבוהה לאורך שנים רבות.
הציפוי מודבק על גבי האמייל (המשטח החיצוני) של השן בקשר כימי. לפני ההדבקה הציפוי מאוד שביר אך לאחריה הוא הופך לחלק מהשן ועמיד לכוחות נורמליים. העמידות לכוחות בפה מצויינת, אולם כמו זכוכית, נקודת התורפה יכולה להיות במכה חזקה עם עצם קשה כמו מזלג, גרעין של זית וכדומה. הדבר נכון גם לשיניים, ללא ציפוי.
אחד מהאתגרים שלנו כמשקמים הוא לשלב באותו הפה שחזורים מחומרים שונים ולשלבם באופן שיהיה הרמוני. תוכנית הטיפול תהיה על פי צרכי המטופל והמשנן, אנו נעשה את מירב המאמצים לשמור על חומר שן ולשלב שיניים ללא שחזור/ ציפויים על חלק מהשיניים וכדומה ולא לבצע שחזורים מרובים בשביל להקל על ההתאמה בפה. לשם כך דרושה אבחנה נכונה של המקרה, שיתוף פעולה הדוק בין המומחה לשיקום וטכנאי השיניים ועבודה מדוייקת שתאפשר את הדקויות שנותנות את ההרמוניה והאסתטיקה בסוף הטיפול ומבדילות טיפול עם מראה טבעי ובריא מטיפול שנראה מלאכותי. 

יש לכם שאלה? רוצים לקבוע תור? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם