טיפולי שיניים כלליים

מה זה טיפולים כללים

טיפולי שיניים כלליים כוללים אבחון, טיפול ומניעה של מגוון רחב של מצבים דנטליים ותחזוקה של בריאות הפה בכל הגילאים. אנו משלבים ברפואת שיניים כללית טיפולים משקמים וטיפולים קוסמטיים כאשר ההתמחות שלנו היא בשיקום פה. 

שחזורים (סתימות)

שחזור או בשמו הנפוץ ״סתימה״, הוא הטכניקה הנפוצה ביותר המשמשת לתיקון שיניים שנפגעו קלות על ידי חיידקי העששת (ריקבון). 

כתרים

כתר הוא שחזור שנראה כמו שן טבעית וחובק שן פגועה. אנו מכתירים שיניים, כאשר השן עברה נזק גדול ושחזור פשוט כבר אינו מספיק. זה קורה אחרי טיפול שורש כשהשן מוחלשת ובשיניים סדוקות, על מנת למנוע נזק בלתי הפיך שעלול לגרור עקירה. אנו מבצעים כתרים בטכנולוגיות חריטה מודרניות, המאפשרות הסרה מינימלית של חומר שן. השימוש בחומרים מתקדמים מאפשר לקבל שחזור חזק, עמיד ובעל מראה טבעי. 

גשרים

גשר הוא שחזור נפוץ לשיקום הפה שבו מספר כתרים מחוברים. הגשר מודבק באופן קבוע ונראה כמו שיניים טבעיות. כאשר שיניים נעקרות, ניתן לשחזר את האזור מחוסר השיניים באמצעות חיבור של שיניים. גשרים  מחזירים את היכולת ללעוס והם מונעים תזוזה של שיניים, תוך שמירה על החיוך הטבעי שלך. 

שתלים דנטליים

בקליניקה אנו מתמחים בשיקום שתלים דנטלים. שתלים דנטליים יכולים להוות עיגון לכתרים ולתותבות והם אופציה נהדרת עבור מטופלים עם שיניים חסרות. שתלים דנטליים נראים, מרגישים ומתפקדים בדיוק כמו שיניים טבעיות. עם שתלים דנטליים תוכלו לחייך בביטחון.

תותבות

תותבת הוא שחזור שהמטופל יכול להסיר אותו המתפקד במצב של שיניים חסרות. התותבת ייחודית לכל מטופל ומאפשרת קבלת תמיכה לשפה ולרקמות הרכות, תוך התאמה של צבע וצורת השיניים. תותבות שלמות מיועדות למטופלים שאיבדו את רוב או את כל השיניים. אנו מציעים גם תותבות קבועות או חלקיות למטופלים שאיבדו חלק מהשיניים. חשוב לזכור שיש לשמור ולנקות את השיניים התותבות היטב בכדי לשמור על בריאות הפה.

שחזור מלא של כל הפה

שחזור מלא של הפה כולל מגוון טיפולים משלימים. בכדי להפוך את החיוך שלך למושלם. שחזור מלא כולל שחזור כל השיניים בשתי הלסתות העליונות והתחתונות. שחזור מלא של הפה יכול לכלול שימוש של גשרים, כתרים, שתלים, וגם ציפויים. המטופלים שזקוקים לטיפול זה כוללים את אלה שיש להם שיניים חסרות או נזק חמור כתוצאה מעששת, פציעה, שחיקה בשיניים ומחלות חניכיים. האתגר הוא לבצע כתרים על גבי שיניים, כתרים על גבי שתלים, ציפויים ושיניים ללא כל שחזור, המשתלבים בפה ביחד בצורה הרמונית. 

תותבות חלקיות להוצאה

בניגוד לתותבות שלמות, ניתן לבצע תותבות חלקיות סביב השיניים הקיימות, במקום להחליף את כל השיניים. תותבות חלקיות יכולות להחליף אחת או יותר מהשיניים החסרות, לשיחזור המראה והפונקציה של השיניים. צריך לטפל ולנקות בתותבות חלקיות כמו בשיניים טבעיות, עם מברשת שיניים פעמיים ביום. 

יש לכם שאלה? רוצים לקבוע תור? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם