טיפולים קוסמטיים

מה זה טיפולים קוסמטיים

רפואת שיניים קוסמטית היא ענף של רפואת שיניים המשלב שיפור בחיוך ובאסתטיקה של הפה תוך שמירה על בריאות השיניים. אנו שואפים לשפר את בריאות הפה שלך, כמו גם את המראה החיצוני של החיוך שלך. הטיפולים לשיפור האסתטיקה שלנו כוללים ציפויי שיניים (Porcelain Veneers), מילואות (Inlays and Onlays) והלבנת שיניים מרפאתית. 

ציפויי חרסינה

"אנו מבצעים ציפויים במקרים בהם רוצים לשפר את צורתה וצבעה של השן. הציפוי יודבק לרוב על שיניים שלא עברו טיפול שורש, על השכבה החיצונית של השן (אמייל) ויאפשר אסתטיקה מייטבית ושמירה על צורה וצבע לאורך זמן (להבדיל מסתימות לבנות שסופחות פיגמנטים). 
ההכנה של השן תהיה מדודה ושטחית בדרך כלל בטווח של 0.3-0.8 מ״מ. על פי הספרות שרידות מאוד גבוהה לאורך שנים רבות"

מילואות (Inlays and Onlays)

Inlays ו onlays הן אפשרויות שיקום כאשר השן פגומה או רקובה. בדומה לכתרים, שיבוצים onlays נקראים על המיקום שבו הם ממוקמים על השן. שיבוצים אלה מהווים חלופה עמיד למילוי טיפוסי ממוקמים בתוך משטח הלעיסה של השן, בין cusps.

במידה והנזק רחב מדי עבור שיבוץ, אבל לא מספיק עבור כתר, אנו יכולים להשתמש ב onlay. Onlays על משטח הלעיסה של השן, טיפול זה יכול לשמור ולחזק את השן ללא צורך להחליף את כל השן. Inlays ו onlays, טיפול זה מחזיק גם עד 30 שנה.

הלבנת שיניים

תהליך הלבנת השיניים בעזרת ג'ל שיכול להסיר כתמים או שינוי צבע פני השטח של השיניים. מכתמי מזון, קפה, נזקי עישון, גיל או פציעה. הלבנה היא אחד ההליכים הקוסמטיים הפופולרי ביותר

יש לכם שאלה? רוצים לקבוע תור? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם