המלצות

המלצות מטופלים

מטופל אצל דר צנציפר מספר שנים, מסתימות פשוטות ועד שחזורים ותמיכה בניתוחים מורכבים.. לדאבוני מאחורי נסיון רב שנים עם רופאים... צנציפר הוא מקצוען ללא פשרות, ועם זאת נעים וסבלני, מסביר לפרטים. נדיר. לילי היא הרוח החיה בקליניקה, ואפשר לסמוך עליה בכל מצב חירום או אילוצי זמן שתמצא תור ותתייחס אליך כאילו אתה הפציינט היחיד. הקליניקה נעימה, מוסיקה וטלוויזיה והציוד החדיש ביותר. נשמע קצת כמו פרסומת אבל באמת צוות נדיר. רק מבקש לא להפציץ כי אז לא ישארו לי תורים.
אילן דורות
תל אביב
אני ומשפחתי מטופלים של דר צנציפר שנים רבות. עשיתי אצלו הרבה טיפולים של עקירות סתימות שתלים והלבנת שיניים. רופא מקצועי ואמין. אני מאוד סומכת על חוות דעתו המקצועית. עונה על כל שאלה, מסביר, מציג אופציות טיפוליות שונות, וכשנדרש מבחינה מקצועית מפנה לרופאים המתאימים. במהלך הטיפול האווירה נינוחה והוא קשוב לכל צורך, ומוודא שאני בסדר ומרגישה טוב. פדנט מאוד בעבודתו חשוב לו שאהיה מרוצה מהתוצאה הסופית. רופא אנושי ואמפתי שמדבר עם המטופל בגובה העיניים. תמיד זמין ובאדיבות רבה. ממליצה עליו בחום רב! כן ירבו רופאים כמו דר צנציפר
אורית פאר
גני תקווה
ד"ר ערן צנציפר הוא רופא שיניים מצויין. הטפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר והעיקר יחס אישי ואמפטיה לפציינט שנותן הרגשת נוחות ובטחון. ראוי לציין גם את לילי המסייעת לו בתיאום מלא. אני ממליץ עליו בכל הלב.
ראובן קליין
ניו יורק

יש לכם שאלה? רוצים לקבוע תור? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם​